Vyhlášení EKOprojektu HLEDEJ PRAMEN VODY 2019

U příležitosti Světového dne vody 2019 připravuje naše společnost Ostravské vodárny a kanalizace a.s. tradiční ekologický projekt HLEDEJ PRAMEN VODY.Vzdělávací projekt HLEDEJ PRAMEN VODY je určen ostravským žákům 4. a 5. tříd základních škol. Zábavnou formou s motivací soutěže chceme nejmladší generaci říci, že voda je nejcennější tekutina a je třeba s ní podle toho nakládat a chránit její zdroje.

Nejúspěšnější tři třídy celého projektu HLEDEJ PRAMEN VODY 2019 budou oceněny dárkovými poukazy v hodnotách 15.000 Kč, 10.000 Kč a 10.000 Kč. Následně každý jednotlivec z vítězného týmu získá atraktivní věcnou cenu.

Dále vyhodnotíme 3 nejlepší týmy za teoretickou část pohárem HPV Einstein. Za nej aktivity na FB předáme zástupci školy daného týmu pohár e-HPV.

První část projektu je teoretická a je vyhlášena u příležitosti Světového dne vody (22.3.). Každá úspěšně zaregistrovaná třída od nás obdrží začátkem března 2019 celkem šest soutěžních úkolů souvisejících s tématem „voda“. Jejich úspěšné, skupinové školní či domácí, vyřešení je vstupenkou do velkého finále.

Už nyní můžeme prozradit, že druhá část se uskuteční 31. 5. 2019, a to zábavnou formou na Slezskoostravském hradě, kde rovněž proběhne slavnostní vyhlášení celého projektu.

Budeme rádi, když se připojíte do EKOprojektu, kterým chceme říci, jak důležitý význam má pro člověka voda a jak je o ní potřeba pečovat a starat se o ni.

Své týmy můžete registrovat již nyní na webových stránkách projektu.

Více informací a registrační formulář naleznete na www.hledejpramenvody.cz

 

 

 

 


 

Hlášení stavu vodoměruZměna výše zálohyZákaznický účetChytré měření

Kamarádka voda

Test balených vod a pitné vody z kohoutkuZajímavosti

Účastníky kterého festivalu osvěžila kohoutková voda ze speciálního vodobaru od OVAKu?

1)
Glastonburry

2)
Pohoda

3)
Colours of Ostrava