Hledej pramen vody 2017 - registrace

Společnost Ostravské vodárny a kanalizace a.s. již tradičně připravuje u příležitosti Světového dne vody zábavný osvětový projekt „Hledej pramen vody 2017“, který je určen ostravským žákům 4. a 5. tříd základních škol.
 
Pokračujeme v novém moderním pojetí soutěže s možností sledování průběhu plnění úkolů na www.hledejpramenvody.cz.
 
Tento úspěšný projekt má dvě části. První je teoretická a je vyhlášena u příležitosti Světového dne vody (22.3.). Každá třída od nás obdrží celkem šest soutěžních úkolů souvisejících s tématem „voda“. Každý splněný úkol bude následně ohodnocen.
 
Po skončení teoretické části budou třídě, která splnila všech 6 úkolů, sděleny instrukce k druhé části projektu. Už nyní můžeme prozradit, že druhá část se uskuteční 2. 6. 2017, a to zábavnou formou na Slezskoostravském hradě, kde rovněž proběhne slavnostní vyhlášení celého projektu. Za třídu, v daný finálový den, bude soutěžit vámi zvolený  5-ti členný tým, pro ostatní žáky bude připraven doprovodný zábavný program. Nejúspěšnější tři třídy budou oceněny jednodenním zájezdem pro krásách našeho regionu a věcnými cenami.
 
Budeme rádi, když se připojíte do projektu, kterým chceme říci, jak důležitý význam má pro člověka voda a jak je o ní potřeba pečovat.
 
Registrovat se můžete do 22. 2. 2017 nebo do naplnění kapacity 45 týmů. Více informací a registrační formulář naleznete na stránkách www.hledejpramenvody.cz.
 
 
Hlášení stavu vodoměruZměna výše zálohyZákaznický účetChytré měření

Kamarádka voda

Test balených vod a pitné vody z kohoutkuZajímavosti

Víte, že ...

1)
vyvezeme septik?

2)
připojíme vás k vodovodu a kanalizaci?

3)
zhotovíme projekt?