FREE WATER ZONE by OVAK - žádosti VODOBAR A VODNÍ BRÁNA

Představení konceptu FREE WATER ZONE by OVAK

Proč FREE WATER ZONE?
Na mnoha akcích je problém s dostupností kohoutkové vody v odpovídající kvalitě. Lidé si ji napouštějí na toaletách do již použitých kelímků či pet lahví. Řada akcí probíhá v průběhu parného léta, kdy je na plochách nedostatek stínu a žádná či minimální možnost osvěžení čistou vodou. Obě situace řeší FREE WATER ZONE od společnosti Ostravské vodárny a kanalizace a.s. (OVAK).

Co je FREE WATER ZONE?
FREE WATER ZONE je služba, kterou přináší OVAK účastníkům akcí v Ostravě a nejbližším okolí. Jde o kombinaci dvou moderních zařízení:
• VODOBAR – pult napojený na vodovodní řad. Díky němu obsluha poskytuje zájemcům čistý kelímek s čerstvou kohoutkovou vodou, která má ideální osvěžující teplotu. Lidé za vodu neplatí.
• VODNÍ BRÁNA – osvěžující nafukovací brána napojená na vodovodní řad. Při průchodu bránou jsou lidé osvěženi příjemnou vodní mlhou. Za průchod bránou lidé neplatí.

Výhody
Šetrné využívání vody
Obě zařízení jsou velmi šetrná k využívání vody. Z vodobaru se vydá jen ta voda, kterou lidé skutečně vypijí. Netvoří se žádný odpad, který by odtékal do kanalizace. Vodní brána pracuje s maximální efektivitou. Pokud je v provozu celý den během horkého letního dne, je její spotřeba pouze 1 m3 vody. To odpovídá spotřebě běžné domácnosti za dva dny. Osvěží přitom několik tisíc lidí.

Komfort
Vydávání vody z vodobaru je rychlé, netvoří se fronty. Průchod vodní bránou je příjemným osvěžením. Vodní mlha nezpůsobí extrémní ochlazení organismu.

Kvalita
Obě zařízení jsou instalována specialisty ze společnosti OVAK, kteří nastaví a následně dohlíží na jejich správnou funkčnost. Vodobar je obsluhován zkušenými promotéry.

Poskytnutí zdarma
FREE WATER ZONE je pomoc pro organizátory akcí, aby pro své návštěvníky zajistili lepší komfort a služby. OVAK vnímá FREE WATER ZONE jako pomoc kultuře a sportu v Ostravě a nejbližším okolí. Proto OVAK pečlivě vybírá, na kterou akci tento koncept poskytne. Služba je pro organizátora akce zdarma. Organizátor uhradí pouze platbu za spotřebovanou vodu v řádech několika m3 dle povahy akce.


Kontakt

 

 

 

VODOBAR - osvěžení tím nejcennějším nápojem

Napít se čerstvé vody z kohoutku je na řadě akcí neřešitelný problém. Ne tam, kde dovezeme náš unikátní vodní bar. Díky napojení na vodovodní řad si z něj každý může dát čistou a zdravou vodu v ideální teplotě 7 – 10 °C. Vodobar si získal velkou oblibu u pořadatelů akcí a počet míst, kde se s vodním barem setkáte, stále roste.

 


Víte, že?

 

Hlášení stavu vodoměruZměna výše zálohyZákaznický účetChytré měření

Kamarádka voda

Test balených vod a pitné vody z kohoutkuZajímavosti

Díky OVAKu si lidé na Colours of Ostrava i dalších akcích v Ostravě mohou dopřát čistou kohoutkovou vodu, která se podává z …

1)
vodoclubu

2)
vodobaru

3)
vodopubu