Český běh žen s OVAKem

OVAK podporuje ženy a děti k aktivitě! 

Největší běžecký závod ve své historii zažila Ostrava. Na dva tisíce žen a dětí se postavilo na start dalšího ročníku jediného ryze ženského běžeckého závodu v České republice – Českého běhu žen. Závodnicím fandily desítky tisíc lidí.  

Za vše úvodem jen několik slov některých účastnic: 

„Organizace suprovní, bylo zde vyžití opravdu pro všechny včetně dětí. Byl to můj první závod v životě, chtěla jsem zkusit, jaké je to běžet na max, líbilo se mi, že se tohoto závodu mohla účastnit jakákoliv žena bez rozdílu. Bylo nás na startu tolik, že jsem chvilku myslela, že snad ani nevyběhnu. Opravdu moc povedená akce,“ řekla v cíli jedna z účastnic Lucie Krstevová z Kopřivnice.  

„Český běh žen opět nezklamal svou atmosférou, počasí bylo šílené, ale super. Se svým časem i umístěním jsem spokojená vzhledem k tomu, že od operace trénuji teprve měsíc. Bez naběhaných kilometrů a se zašitým břichem to je těžké, trochu jsem se potrápila, ale příště to bude zase lepší a holky více proženu. Letos velké plus a to za sprchy, které určitě všechny účastnice ocenily. Prakticky se nedalo nic vytknout. A takové množství dobrovolníků kolem trati, kteří podporovali běžkyně, se jen tak nevidí,“ popisovala své pocity ze závodu Karolína Vachová.  

„Skvěle prožitý den, na plné pecky, osobně jsem si skvěle zaběhala a syn taky. V dalším roce se těším na běhanou,“ těšila se na Facebooku další spokojená účastnice Ludmila Čupková.  

Společně jsme posunuli úroveň tohoto jedinečného závodu v ČR proti loňsku minimálně o tři stupně výš. 

Za Organizační tým Českého běhu žen, který by se bez OVAK a.s. vůbec nekonal,

Šárka Mokrá 

 
 
 
VODOBAR OVAKu ani na této akci nechyběl!
Hlášení stavu vodoměruZměna výše zálohyZákaznický účetChytré měření

Kamarádka voda

Test balených vod a pitné vody z kohoutkuZajímavosti

V případě problému s kanalizací Vám ji OVAK zkontroluje:

1)
speciální kamerou

2)
ultrazvukem

3)
kanalizačním drátem