Přihláška do projektu HLEDEJ PRAMEN VODY

Chcete se zúčastnit projektu "Hledej pramen vody 2021"? Základní školy (4. a 5. třídy) se mohou přihlásit zde. Začínáme soutěžit v březnu 2021, vyvrcholení proběhne na přelomu května a června na atraktivním místě v Ostravě! Těšíme se na vás!
 
Velký ohlas u základních škol v Ostravě má projekt HLEDEJ PRAMEN VODY, který u příležitosti Světového dne vody tradičně připravuje společnost Ostravské vodárny a kanalizace. 
 
„Hledej pramen vody je tradiční projekt naší společnosti, který se neustále rozšiřuje a láká každoročně více škol. Zábavnou formou s motivací soutěže chceme nejmladší generaci říct, že voda je nejcennější tekutina a je třeba s ní podle toho nakládat a chránit její zdroje,“ řekla tisková mluvčí společnosti OVAK Radka Vanková.
 
Soutěž probíhala dvoukolově. V první písemné části plní děti, ve školách či jako formu úkolů, 4 kvízy týkajících se vody. Jejich úspěšné vyřešení je vstupenkou na velké finále. Tam se rozhodne, které 3 třídy si odnesou věcné ceny a dárkové poukazy v hodnotách 15.000,- Kč a 2x 10.000,- Kč.
 
Máme z toho úžasný pocit. Byl to čtvrtrok perný nejen pro děti, ale i pro mne, skutečně jsme tomu dali maximum a vyplatilo se to, navíc děti získaly mnoho užitečných znalostí pro život,“ sdělila paní učitelka z V. B,“ Mgr. Alena Kabátová.
 
Více informací na www.hledejpramenvody.cz
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Hlášení stavu vodoměruZměna výše zálohyZákaznický účetChytré měření

Kamarádka voda

Test balených vod a pitné vody z kohoutkuZajímavosti

Účastníky kterého festivalu osvěžila kohoutková voda ze speciálního vodobaru od OVAKu?

1)
Glastonburry

2)
Pohoda

3)
Colours of Ostrava