OVAK na Bambiriádě

OVAK podporuje děti a mládež a jejich volnočasové aktivity.

 

Ostravská Bambriáda, která se konala u restaurace Koliba v Bělském lese a kterou zorganizoval Radamok - Rada dětí a mládeže Moravskoslezského kraje, hostila od pátku 23. května do neděle 25. května 2014 takřka čtyřicet spolků a organizací. Akce by se nemohla uskutečnit bez sponzorů, z nichž hlavními byli Moravskoslezský kraj, Statutární Město Ostrava, Městský obvod Ostrava-jih, Arcelor Mittal a Ostravské vodárny a kanalizace. Těm navíc patří poděkování i za úžasný stánek se stále čerstvou vodou, ke kterému se svorně chodili občerstvovat návštěvníci, vystavovatelé, účinkující i pořadatelé.

 

 

 

Ostravskou Bambiriádou prošlo za tři dny celkem třináct tisíc návštěvníků, což je více než úctyhodné číslo. Na pódiu se střídali účinkující, děti se bavily a zároveň sbíraly body u prezentačních stánků a nad vším se po většinu víkendu klenulo krásně modré nebe. Počasí Bambiriádě přálo, krátký sobotní deštík s prudkým poryvem větru byl pouze drobnou výjimkou.

 

 

Kdo všechno se na ostravské Bambiriádě prezentoval? Například Posejdon, Pionýr, Dětský tábor A je to, Svaz Dakota, Debrujáři, Junák, A-Tom nebo třeba Klub přátel Železniční Dopravy. Děti si u stánků sbíraly body do Bambi pasů, které pak mohly při losování vyměnit za zajímavé výhry, a v mezičase mohly sledovat třeba ukázky bojového umění prezentované Armádou České republiky, kynology z Městské policie Ostrava, představení Divadla loutek Ostrava, skupinu Memoris nebo obratného freestylového fotbalistu Víťu Kanyzu. Kdo umí, umí.

 

Hlášení stavu vodoměruZměna výše zálohyZákaznický účetChytré měření

Kamarádka voda

Test balených vod a pitné vody z kohoutkuZajímavosti

V čem je výhoda pití kohoutkové vody?

1)
kohoutková voda je zdravá

2)
kohoutková voda je čerstvá

3)
kohoutková voda je levná