Na Bambiriádě se bude pít zdravě

Od pátku 23.5. do neděle 25.5. obsadí louku u koliby v Bělském lese tradiční Bambiriáda. Akce pro celou rodinu plná her a dobré zábavy má tradičně mezi Ostravany velkou popularitu. V letošním roce čeká na všechny účastníky praktická novinka. Společnost Ostravské vodárny a kanalizace doveze svůj unikátní vodobar, díky kterému si budou moci všichni dopřát čerstvou kohoutkovou vodu a osvěžit se tak tím nejzdravějším způsobem.
Kromě populárního vodobaru připravila společnost OVAK pro Bambiriádu i vzdělávací materiál Hrátky kamarádky vody, který rozvíjí grafomotoriku dětí. Ti nejmenší se tak budou moci seznámit s vodou a u toho rozvíjet své schopnosti. „Obojí patří do našeho konceptu Žijeme vodou!, kterým chceme přibližovat tento vzácný dar přírody lidem,“ řekla tisková mluvčí společnosti OVAK, Radka Vanková.
Bambiriáda odstartuje v Bělském lese v pátek v 9 hod a potrvá v pátek a sobotu do 18 hod., v neděli pak do 14 hod. Všichni si budou moci vyzkoušet rukodělné práce, zúčastnit se her a sportovních aktivit či si prohlédnout ukázky táboření. Na pódiu vystoupí dětské a mládežnické soubory. Vstup je zdarma.
Hlášení stavu vodoměruZměna výše zálohyZákaznický účetChytré měření

Kamarádka voda

Test balených vod a pitné vody z kohoutkuZajímavosti

Víte, že ...

1)
vyvezeme septik?

2)
připojíme vás k vodovodu a kanalizaci?

3)
zhotovíme projekt?