Hokejisté se osvěží čerstvou vodou aneb pijeme vodu z kohoutku

Nejen v Praze, ale také v Ostravě se fandí kohoutkové. Společnost Ostravské vodárny a kanalizace připravila pro účastníky finálového turnaje ČEZ Street Hockey speciální vodní bar.
Ten pro potřeby mladých sportovců i diváků doveze na finále společnost Ostravské vodárny a kanalizace, která je partnerem projektu. Vodní bar je napojen na vodovodní řád, lidé si tak z něj mohou dopřát kohoutkovou vodu.
 
Vodní bar používá společnost OVAK na různých akcích v Ostravě. „Ze strany pořadatelů akcí jsme zaznamenali postesknutí, že lidé si sice mohou nakoupit různé nápoje, kohoutková voda s patřičným servisem je ale pro ně v podstatě nedostupná. Proto jsme vyvinuli vodní bar, z nějž si může dát každý zdarma kohoutkovou vodu. Zájem z předešlých akcí potvrzuje, že to byl krok správným směrem," řekla tisková mluvčí společnosti OVAK Radka Vanková.
Pro účastníky finálového turnaje projektu ČEZ Street Hockey, který proběhne v ČEZ Aréně 24. dubna, bude vodní bar zcela určitě vítanou možností, jak se osvěžit po sportovním výkonu či vydatném fandění.
Hlášení stavu vodoměruZměna výše zálohyZákaznický účetChytré měření

Kamarádka voda

Test balených vod a pitné vody z kohoutkuZajímavosti

Co měří více kilometrů?

1)
české dálnice

2)
síť vodovodního potrubí v Ostravě

3)
síť kanalizačního potrubí v Ostravě