Hledej pramen vody 2014 - pro ostravské ZŠ

Velké dětské klání – soutěž „ Hledej pramen vody“ 2014
Vyhlášení soutěže pro ostravské základní školy
 
Společnost Ostravské vodárny a kanalizace a.s. již tradičně připravuje u příležitosti Světového dne vody zábavný osvětový projekt „Hledej pramen vody“, který je určen žákům 4. tříd základních škol.
 
 
Tento úspěšný projekt má dvě části. První je teoretická a je vyhlášena u příležitosti Světového dne vody (22.3.). Každá třída od nás obdrží celkem šest soutěžních úkolů  souvisejících s tématem „voda“,   které je nutné do daného termínu vypracované zaslat zpět. Každý splněný úkol bude následně ohodnocen.
Po skončení teoretické části (v průběhu měsíce května) bude třídě, která splnila všech 6 úkolů, sděleno místo, kde se bude konat druhá část projektu spolu se závěrečným vyhodnocením celé akce. Druhá část se uskuteční 30. 5. 2014, a to zábavnou formou v terénu na zatím utajovaném místě města Ostravy. Za třídu bude soutěžit zvolený 5-ti členný tým, pro ostatní žáky bude připraven doprovodný zábavný program.
 
Nejúspěšnější tři třídy budou oceněny jednodenním zájezdem pro krásách našeho regionu a věcnými cenami.
Vzhledem k již tradičně velkému zájmu o účast na této akci žádáme o potvrzení účasti ZŠ nejpozději do 7.2. 2014.
 
V případě zájmu nám sdělte počet tříd, počet žáků v jednotlivých třídách a jména třídních učitelů (případně jejich přímé e-mailové adresy), kterým budou zaslány další informace a úkoly pro žáky.
 
Přihlášky do soutěže mohou zasílat pouze základní školy na vankova.radka@ovak.cz
Hlášení stavu vodoměruZměna výše zálohyZákaznický účetChytré měření

Kamarádka voda

Test balených vod a pitné vody z kohoutkuZajímavosti

Víte, že ...

1)
vyvezeme septik?

2)
připojíme vás k vodovodu a kanalizaci?

3)
zhotovíme projekt?