OVAK žije Ostravu

Žijeme vodou, žijeme Ostravou.

Mokré komponenty, VODOBAR a VODNÍ BRÁNA, putovaly po zajímavých akcích od Slezskoostravského hradu až po Alšovo náměstí. OVAK tímto způsobem osvěžil hned několik tisícovek lidí. Ostravané mohli využít chlazenou vodu přímo z kohoutku z VODOBARU třeba v Ostravě - Porubě na zábavném Cirkulum (Cirkus, kultura, umění) nebo pomohl lidem na hravé akci Rozmarné slavnosti Ostravice. Koncem června OVAK zamířil na Masarykovo náměstí podpořit život v samém srdci Ostravy, na barevný mladý festival JSME OSTRAVSKÁ!, kde nebyla jenom zastoupena naše voda, ale také SMETANA. Ano, atraktivní zpěvačka Emma Smetana, která rozproudila čtvrteční ostravský večer a ukázala, že město umí žít .
Výhody brány si užili i návštěvníci festivalu Colours of Ostrava. Ve vedru, které během festivalu panovalo, jí prošly desetitisíce hudebních fandů. Z nových zářijových počinů můžeme zmínit vodní účast na Inline bruslích Kolečko spojuje, Family days DPO nebo Zažít Ostravu na Českobratrské ul.


 

 

 

 

Hlášení stavu vodoměruZměna výše zálohyZákaznický účetChytré měření

Kamarádka voda

Test balených vod a pitné vody z kohoutkuZajímavosti

Díky OVAKu si lidé na Colours of Ostrava i dalších akcích v Ostravě mohou dopřát čistou kohoutkovou vodu, která se podává z …

1)
vodoclubu

2)
vodobaru

3)
vodopubu