Čistič kanalizačního zařízení (měření odpadních vod)

Náplň práce:

  • provádění měření průtoku odpadních vod,
  • fyzické zabudování měřících systémů, jejich nastavení a kalibrace k registraci příslušných hodnot,
  • vyhodnocování registrovaných údajů, jejich přenos do počítače a archivace,
  • pravidelná údržba měřící techniky a vozidla,
  • provádění odběru vzorků odpadních vod,
  • vedení související provozní dokumentace.

Požadujeme:

  • SO nebo ÚSO vzdělání technického nebo vodohospodářského směru,
  • základní orientaci v legislativě vodního hospodářství,
  • znalosti v oboru měření průtoků a vzorkování odpadních vod – VÝHODOU,
  • pokročilou znalost práce na PC,
  • řidičský průkaz skupiny B,
  • aktivní a samostatný přístup k řešení úkolů, spolehlivost, odpovědnost.

Nabízíme:

  • práci ve stabilní a perspektivní společnosti,
  • zaměstnanecké výhody a benefity vyplývající z kolektivní smlouvy.

V případě, že máte zájem pracovat pro naší společnost na této pozici, zašlete nám vyplněný dotazník pro uchazeče o zaměstnání

Hlášení stavu vodoměruZměna výše zálohyZákaznický účetChytré měření

Kamarádka voda

Test balených vod a pitné vody z kohoutku

Zajímavosti

Který způsob nakládání s odpadní vodou je levnější?

1)
Mít dům napojený na kanalizaci.

2)
Mít vlastní žumpu nebo septik.

3)