Technik/technička provozu

Náplň práce:

  • zajišťování odborného dohledu nad technickým stavem kanalizační sítě, průběhem oprav, investic, rekonstrukcí, havarijních oprav či jiných prací probíhajících na kanalizační síti, včetně bezvýkopových technologií,
  • analýza provozních informací kanalizační sítě, vyhledávání závad, zajišťování nezbytných nápravných opatření,
  • příprava investičních záměrů včetně orientace v kamerových průzkumech kanalizační sítě,
  • jednání se zákazníky, příprava cenových nabídek, realizace zakázek,
  • zastupování společnosti na kolaudacích staveb.

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání vodohospodářského nebo stavebního zaměření,
  • praxi v oblasti provádění staveb, stavebních dozorů (vodohospodářské stavby výhodou),
  • znalost přípravy stavebních rozpočtů výhodou, práce se SW KROSS (URS),
  • znalost práce na PC (MS Office - Excel a Word, Internet),
  • znalost jednoho světového jazyka (AJ, FJ),
  • řidičský průkaz sk. B,
  • schopnost analytického myšlení,
  • organizační a komunikační schopnosti,
  • aktivní a samostatný přístup k řešení úkolů.
Nabízíme:
  • práci ve stabilní a perspektivní společnosti.

Písemné nabídky se strukturovaným profesním životopisem zasílejte na adresu:
Ostravské vodárny a kanalizace a.s.
Nádražní 28/3114
729 71 Moravská Ostrava
nebo na e-mail: info@ovak.cz nebo vyplňte dotazník na našich webových stránkách www.ovak.cz

Hlášení stavu vodoměruZměna výše zálohyZákaznický účetChytré měření

Kamarádka voda

Test balených vod a pitné vody z kohoutku

Zajímavosti

V případě problému s kanalizací Vám ji OVAK zkontroluje:

1)
speciální kamerou

2)
ultrazvukem

3)
kanalizačním drátem