Technik/technička BOZP a PO

Náplň práce:
  • komplexní zajišťování BOZP a PO ve společnosti v souladu s příslušnými právními předpisy,
  • zpracování a aktualizace vnitropodnikové dokumentace v oblasti BOZP a PO, kontrola jejich dodržování,
  • identifikace a hodnocení rizik, posuzování opatření navržených k odstraňování nebo minimalizaci jejich působení na bezpečnost a zdraví zaměstnanců,
  • rozbory rizik vzniku požáru, navrhování a realizace preventivních protipožárních opatření,
  • koordinace prošetřování pracovních úrazů a nemocí z povolání,
  • vyhodnocování příčin pracovních úrazů, jejich zdrojů a navrhování opatření k zabránění jejich opakování,
  • zabezpečování školení osob v oblasti BOZP a PO,
  • jednání s kontrolními a inspekčními orgány.

Požadujeme:

    • VŠ vzdělání technického směru,
    • odbornou praxi v oblasti BOZP a PO,
    • odbornou způsobilost k zajišťování úkolů v prevenci rizik dle zákona č. 309/2006 Sb.,
    • odbornou způsobilost v požární ochraně dle zákona č. 133/1985 Sb.,
    • odbornou způsobilost k činnostem koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na staveništi dle zákona č. 309/2006 Sb. (VÝHODOU),
    • znalost aktuální legislativy a celkové právní povědomí v oblasti BOZP a PO,
    • znalost požadavků normy ČSN OHSAS 18001:2008,
    • znalost práce na PC,
    • řidičský průkaz sk. B,
    • schopnost koncepčního a analytického myšlení,
    • organizační schopnosti,
    • komunikační dovednosti,
    • aktivní a samostatný přístup k řešení úkolů.

    Nabízíme:

    • práci ve stabilní a perspektivní společnosti,
    • možnost osobního rozvoje a odborného růstu.

    Písemné nabídky se strukturovaným profesním životopisem zasílejte na adresu:

    Ostravské vodárny a kanalizace a.s.
    Nádražní 28/3114
    729 71 Moravská Ostrava
    nebo na e-mail: info@ovak.cz , případně vyplňte dotazník na našich webových stránkách www.ovak.cz .

    Hlášení stavu vodoměruZměna výše zálohyZákaznický účetChytré měření

    Kamarádka voda

    Test balených vod a pitné vody z kohoutku

    Zajímavosti

    Co měří více kilometrů?

    1)
    české dálnice

    2)
    síť vodovodního potrubí v Ostravě

    3)
    síť kanalizačního potrubí v Ostravě