Mistr provozu kanalizační sítě

Náplň práce:
  • řízení, organizace a kontrola zaměstnanců svěřeného úseku v rámci střediska údržby kanalizační sítě,
  • příprava a organizace údržby kanalizační sítě – systematická údržba, havarijní zásahy, návrh vhodných technologií a postupů, sestavování plánů a jejich vyhodnocování, analýza výkonnosti a efektivity prováděných prací,
  • organizace a kontrola činností prováděných zaměstnanci z hlediska kvality, technologické kázně, dodržování bezpečnosti práce, hospodárnosti,
  • zajišťování oprav u svěřené techniky (komunální čistící vozy a zařízení) – interně i externě,
  • tvorba cenových nabídek,
  • jednání se zákazníky a zástupci státní správy.

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru (vodohospodářské nebo stavební zaměření výhodou),
  • zkušenosti s řízením kolektivu zaměstnanců, praxe na pozici mistra (výhodou),
  • zkušenosti s provozem a servisem nákladních vozidel (výhodou),
  • ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (ranní a odpolední směny),
  • znalost práce na PC (MS Office – Excel a Word, Internet),
  • řidičský průkaz sk. B (sk. C výhodou),
  • organizační, řídící a komunikační schopnosti,
  • schopnost analytického myšlení,
  • aktivní a samostatný přístup k řešení úkolů.

Nabízíme:

  • práci ve stabilní a perspektivní společnosti.

Písemné nabídky se strukturovaným profesním životopisem zasílejte na adresu:

Ostravské vodárny a kanalizace a.s.
Nádražní 28/3114
729 71 Moravská Ostrava
nebo na e-mail: info@ovak.cz , případně vyplňte dotazník na našich webových stránkách www.ovak.cz .

Hlášení stavu vodoměruZměna výše zálohyZákaznický účetChytré měření

Kamarádka voda

Test balených vod a pitné vody z kohoutku

Zajímavosti

V případě problému s kanalizací Vám ji OVAK zkontroluje:

1)
speciální kamerou

2)
ultrazvukem

3)
kanalizačním drátem