Technik/technička vodního hospodářství

Náplň práce:
  • zajišťování technických úkolů, souborů prací a agend,
  • podpora výkonu provozních činností na vodovodní či kanalizační síti.

 Požadujeme:

  • VŠ vzdělání se zaměřením na technologii a hospodaření s vodou,
  • znalost legislativy v oboru vodního hospodářství,
  • znalost práce na PC (MS Office, Internet),
  • řidičský průkaz sk. B,
  • schopnost analytického myšlení,
  • aktivní a samostatný přístup k řešení úkolů,
  • organizační schopnosti,
  • znalost světového jazyka (AJ nebo FJ) výhodou.

Nabízíme:

  • práci ve stabilní a perspektivní společnosti,
  • možnost osobního rozvoje a odborného růstu.

Práce je vhodná pro absolventy.

V případě, že máte zájem pracovat pro naši společnost na této pozici, zašlete nám vyplněný dotazník pro uchazeče o zaměstnání.

Hlášení stavu vodoměruZměna výše zálohyZákaznický účetChytré měření

Kamarádka voda

Test balených vod a pitné vody z kohoutku

Zajímavosti

Víte, že ...

1)
vyvezeme septik?

2)
připojíme vás k vodovodu a kanalizaci?

3)
zhotovíme projekt?