ODBORNÝ LABORANT (MIKROBIOLOG/CHEMIK)

Náplň práce:
  • zodpovědnost za mikrobiologickou laboratoř,
  • provádění mikrobiologických a biologických rozborů vod, včetně zpracování dat,
  • provádění chemických rozborů vod, vzorkování vod pitných.
Požadujeme:
  • VŠ vzdělání se zaměřením na mikrobiologii, nebo SŠ vzdělání chemického zaměření,
  • praxe z mikrobiologických rozborů vod v akreditované laboratoři výhodou,
  • znalost požadavků normy ČSN ISO/IEC 17025:2005,
  • znalost analytických metod v oblasti analýzy vod,
  • orientaci ve vodohospodářské legislativě,
  • znalost práce na PC,
  • schopnost koncepčního a analytického myšlení,
  • organizační a komunikační schopnosti,
  • aktivní a samostatný přístup k řešení úkolů.
Nabízíme:
  • práci ve stabilní a perspektivní společnosti,
  • možnost osobního rozvoje a odborného růstu,
  • zaměstnanecké výhody a benefity vyplývající z kolektivní smlouvy.

Hlášení stavu vodoměruZměna výše zálohyZákaznický účetChytré měření

Kamarádka voda

Test balených vod a pitné vody z kohoutku

Zajímavosti

Víte, že ...

1)
vyvezeme septik?

2)
připojíme vás k vodovodu a kanalizaci?

3)
zhotovíme projekt?