PRÁVNÍK / PRÁVNIČKA

Náplň práce:
  • zastupování zájmů společnosti v soudních i mimosoudních sporech,
  • příprava a konzultování smluv a právních dokumentů,
  • poskytování právního poradenství v rámci společnosti.

 Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání právního směru,
  • aktivní a samostatný přístup k řešení úkolů,
  • analytické myšlení, flexibilita a rozhodnost,
  • komunikační dovednosti,
  • uživatelskou znalost práce s PC (MS Office),
  • znalost jednoho světového jazyka (A, F),
  • řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme:

  • pracovní uplatnění ve stabilní a perspektivní společnosti,
  • možnost osobního rozvoje,
  • zaměstnanecké výhody a benefity vyplývající z kolektivní smlouvy.

Práce je vhodná pro absolventy.

V případě, že máte zájem pracovat pro naši společnost na této pozici, zašlete nám vyplněný dotazník pro uchazeče o zaměstnání.

Hlášení stavu vodoměruZměna výše zálohyZákaznický účetChytré měření

Kamarádka voda

Test balených vod a pitné vody z kohoutku

Zajímavosti

Díky OVAKu si lidé na Colours of Ostrava i dalších akcích v Ostravě mohou dopřát čistou kohoutkovou vodu, která se podává z …

1)
vodoclubu

2)
vodobaru

3)
vodopubu