Jaký je Váš vztah k Ostravě? Co k městu patří a proč?

Na anketu MF Dnes s názvem „Jaký je váš vztah k Ostravě – co k městu patří a proč?“ odpovídala i Radka Vanková, mluvčí OVAKu.

 

Ostrava je pro mě domovem. A to se vším, co k tomuto slovu patří. V Ostravě jsem se narodila, žiji tady svůj každodenní život, zažívám krásné, ale i ty těžší chvíle, které život přináší. Jsem patriot a na Ostravu nedám dopustit. O to víc mě těší, že mohu pracovat pro společnost, která má moje mateřské město v názvu. Myslím, že místní obyvatelé si příliš neuvědomují, jak se naše město mění k lepšímu. A to možná nejrychleji ze všech velkých měst České republiky. Není to pouze můj pocit, ale takto vnímají Ostravu lidé, kteří sem přijíždějí jednou za čas. V drtivé většině jsou mile překvapeni a rádi se vracejí. A jsem přesvědčena, že i pověst města se u ostatních obyvatel naší země neustále zlepšuje.
Moc bych si přála, aby Ostrava zůstala „městem razovitym“, které na každého návštěvníka dýchne neopakovatelnou atmosférou. Protože v tom je Ostrava nenapodobitelná a zůstává svá. Zároveň věřím, že bude i nadále městem přívětivým, pohostinným a otevřeným lidem.
 
Hlášení stavu vodoměruZměna výše zálohyZákaznický účetChytré měření

Kamarádka voda

Test balených vod a pitné vody z kohoutkuZajímavosti

Co měří více kilometrů?

1)
české dálnice

2)
síť vodovodního potrubí v Ostravě

3)
síť kanalizačního potrubí v Ostravě