VODOBAR a VODNÍ BRÁNA on tour Ostrava

Vodu z kohoutku? Nemáme! Tak takovou odpověď už na řadě akcí, včetně proslulých Colours of Ostrava nedostanete. Na letní tour po ostravských festivalech, kulturních, sportovních a zábavních akcích totiž vyrazil náš VODOBAR.

Čistou, osvěžující a ideálně vychlazenou kohoutkovou vodu může vyzkoušet každý účastník dané akce. VODOBAR je přímo napojen na vodovodní řad, takže voda je nejčerstvější, jak jen může být. O správné nastavení a provoz zařízení se starají naši specialisté. Chuť nejcennější tekutiny si tak užijete za jakékoliv teploty v té nejlepší kvalitě.
V horkých letních dnech je potřeba více než jindy dbát na správný pitný režim a doplňovat tekutiny průběžně v ideálním množství. Na všech akcích, kde se setkáte s naším VODOBAREM, budete mít situaci velmi usnadněnou.
 

 

Cesta VODOBARu a Vodní brány Ostravou: Bambifest, Karneval chutí na Černé louce, Rainbow Run, Hledej pramen vody - vzdělávací soutěž pro ZŠ - na Slezskoostravském hradě, Český běh žen, Rebel Deathmatch football, Pouť Ostrava-Jih, 112 v akci aneb společně za bezpečnější Ostravu, Colours of Ostrava, Olympijský park Ostrava, Běh pro Kukang, Runfest, výstava Zdraví a život na Černé louce, Tornádo – dětská soutěž mažoretek.

Hlášení stavu vodoměruZměna výše zálohyZákaznický účetChytré měření

Kamarádka voda

Test balených vod a pitné vody z kohoutkuZajímavosti

Jaký ekologický pohon využívají automobily OVAKu?

1)
lehký topný olej

2)
naftu

3)
CNG